سمعک | شهر سمعک ::: سمعک وایرلس :: سمعک هوشمند وایرلس
منو شهر سمعک

سمعک وایرلس

چگونه عمل می کند ؟سمعک وایرلس

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس

تکنولوژی ویژه ای که در نسل های جدید سمعک مورد استفاده قرار گرفته است منجر به معرفی رده ای ویژه از سمعک ها به نام سمعک وایرلس یا سمعک بی سیم شده است.

از جمله مزایای سمعک های بی سیم می توان به امکان تنظیم سمعک ها بدون نیاز به کابل ویژه، رابط گردنی یا .... اشاره کرد. با استفاده از سمعک وایرلس، کافیست کاربر سمعک را روی گوش خود قرار دهد و شنوایی شناس وی به راحتی تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم از طریق نرم افزار ویژه هر سمعکی برای کاربر اعمال و در سمعک وی ذخیره می سازد.

مزیت دیگر کاربرد سمعک وایرلس که از جمله مهمترین پیشرفت ها به منظور بهبود درک گفتار و مکان یابی به ویژه در محیط های همهمه ای است، قابلیت ارتباط دوگوشی سمعک ها می باشد که کمک شایان ذکری به بهبود درک گفتار و راحتی شنوایی کاربر می کند.

با استفاده از سمعک  وایرلس، کاربر امکان استفاده از وسایل جانبی کمک شنیداری مانند رابط تلویزیون، رابط تلفن، مینی میکروفون، ریموت کنترل و ... را بدون نیاز به هیچ واسط یا رابط و کابلی، به راحتی مورد استفاده قرار داده و بهبود صوت دریافتی را به بهترین شکل، با حداکثر سرعت و بدون تداخل تجربه کنند.

در کلینیک های شهرسمعک بالاترین مدل های سمعک وایرلس در سایزهای مختلف و متناسب با وضعیت شنوایی کاربران در اختیار مراجعین قرار گرفته و فرد قبل از دریافت سمعک، می تواند مزایای سمعک وایرلس را تجربه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشد.

با پیشرفت تکنولوژی سمعک های هوشمند به امکانات دیگری نیز دسترسی پیدا کرده اند. سمعک وایرلس سمعکی است که امکانات دیگری مانند وسایل جانبی (وسایل ارتباطی با موبایل ، تلویزیون و مینی میکروفون ها و...) و ارتباط وایرلس یا بی سیم با سمعک گوش مقابل را در اختیار کاربر سمعک وایرلس قرار می دهد.

 با توجه به پیشرفته بودن و امکانات بسیار زیاد سمعک وایرلس ، بسیاری از کمپانی ها مدعی ارائه سمعک وایرلس هستند و حتی به ارتباط بلوتوثی ساده هم وایرلس می گویند. (از نظر ماهوی گفته نادرستی نیست) اما بر اساس آنچه مجله Audiology online به عنوان یکی از معتبرترین منابع شنوایی شناسی در دنیا به عنوان سمعک وایرلس مطرح می کند سمعکی است که بدون سیم تنظیم می شود. یعنی در هنگام تنظیم سمعک هیچ سیمی به سمعک وصل نشده و از راه دور قابل تنظیم است.

این سمعک ها به تکنولوژی وایرلس ۲/۴ گیگا هرتز مجهز هستند. پس اگر به دنبال تهیه یک سمعک وایرلس واقعی هستید تنها سمعک هایی را انتخاب کنید که مجهز به‌تکنولوژی وایرلس ۲/۴ گیگا هرتز بوده و در نتیجه کیفیت و وضوح بی مانند صدای دریافتی در سمعک را به شما هدیه می دهند.

 

برای این منظور برند سمعک بلتون را به شما پیشنهاد می دهیم.

جهت مشاوره در زمینه ارزیابی شنوایی اطفال , کودکان و بزرگسالان  , سرگیجه و تعادل و همینطور انتخاب بهترین سمعک از لینک تلگرامی زیر استفاده نمائید

کانال تلگرامی شهر سمعک  @ShahreSamak

 

صفحه   1


سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

هوش مصنوعی اصطلاحی در دنیای ارتباطات و علوم رایانه ای است که به دنیای مهندسی پزشکی وتجهیزات پزشکی-توانبخشی نیز راه پیدا کرده است.

اگرچه معنای سمعک هوشمند با تعریف آکادمیک هوش مصنوعی تفاوت های بسیاری دارد. سمعک های به اصطلاح هوشمند به رده ای از سمعک های دیجیتال اطلاق می گردد که مدارهای پردازشی ویژه ای داشته و عموما قابلیت  شناسایی سیگنال گفتاری از سایر اصوات زمینه ای و به اصطلاح نویز را  براساس ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد سیگنال گفتاری دارا باشند. ..

صفحه   2

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرامی شهر سمعک  حاوی مطالب آموزشی , پزشکی و روانشناسی  و پاسخگوی شما در زمینه تخصصی شنوایی و سمعک می باشد  ...  جهت مشاهده کانال روی دکمه زیر کلیک کنید ....

 

 


سایز سمعک

سایز سمعک

انتخاب سایز مناسب سمعک بسته به میزان، شکل و نوع کاهش شنوایی و شرایط هرفرد از سوی شنوایی شناس وی صورت می پذیرد. ..


کانال تلگرام شهر سمعک

عضو کانال تلگرام شهر سمعک شوید و سوالهای خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید

کانال تلگرام شهر سمعک , ارائه خدمات آموزشی و مشاوره شنوایی سنجی به مراجعه کنندگان گرامی و انتخاب بهترین نوع سمعک با قیمت سمعک  ...

 

 Tags

سمعک وایرلس چیست سمعک سمعک وایرلس