سمعک ضد آب با پوشش نانو ::: سمعک ضدآب :: سمعک ضد آب
منو شهر سمعک

سمعک ضد آب

تحولی در دنیای سمعکسمعک ضد آب

شمعک ضد آب

سمعک ضد آب

سمعک ضدآب، سمعک مقاوم به آب و رطوبت، سمعک با پوشش نانو و ... همگی معرف دسته ای از سمعک های پیشرفته هستند که به واسطه استفاده از پوشش نانو در پوسته خارجی سمعک، قطعات و اجزای داخلی سمعک ضد آب خوانده می شوند.

انواع سمعک ها در سایزهای پشت گوشی، داخل گوشی و نامرئی میتوانند به صورت یک سمعک ضدآب و دارای پوشش نانو تجویز و مورد استفاده قرار گیرند.

استفاده از سمعک ضدآب برای پیشگیری از خرابی های مکرر سمعک در برخی کاربران بسیار مفید و کمک کننده خواهد بود. از جمله گروه هایی که تجویز سمعک ضدآب در آنها توصیه می گردد میتوان به کاربرانی که در ناحیه گوش و اطراف گوش زیاد عرق می کنند، کاربرانی که محیط زندگی یا محیط کار مرطوب و شرجی دارند، کاربرانی که جرم گوش بالایی دارند و سابقه نیاز به شستشوی مداوم گوش را داشته اند یا سابقه ترشح گوش دارند، کاربرانی که زمان قابل توجهی در معرض گرد و غبار قرار دارند و ... .

در کلینیک های شهرسمعک انواع سمعک های ضدآب متناسب با نیازهای کاربران، برایشان تجویز می گردد.کاربرد پوشش نانو در سمعک ضدآب

پوشش نانو به کار رفته در پوسته خارجی و قطعات داخلی این دسته از سمعک ها، آنها را در برابر نفوذ آب، تعریق پوست، رطوبت، گردوغبار، جرم گوش (به ویژه در افرادی که مجرای گوش شان بسیار جرم ساز است)، مواد شیمیایی مثل اسپری ها و ژل های مو و … مقاوم ساخته است.

-با کاربرد پوشش نانو در پوسته ی خارجی سمعک و کلیه ی قطعات داخلی سمعک می توان این قطعه ی الکترونیکی حساس به آب و گرد و غبار را از آسیب احتمالی حفظ کرده و کارایی و طول عمر سمعک را افزود.

-چنانچه در شهرهای شرجی و مرطوب یا با گرد و غبار و آلودگی هوا زندگی میکنید، استفاده از سمعک های با پوشش نانو (مقاوم به آب و رطوبت) برای شما توصیه می شود.

سمعک های دارای پوشش نانو نسبت به ژل و اسپری های مو نیز مقاوم بوده و در صورت تماس با این مواد شیمیایی دچار آسیب نمی گردند.


پوشش نانو (ضدآب) در سمعک ها ، باعث افزایش طول عمر و دوام سمعک ضدآب می گردد و مانع از این می شود که رطوبت و جرم گوش به سمعک آسیب برساند و حتی افراد می توانند در باران بدون هیچ گونه نگرانی قدم بزنند. این ویژگی به دو صورتOrdinary وIntegrity وجود دارد که در حالت اول این پوشش فقط در قسمت خارجی و در حالت دوم قسمت داخلی و خارجی سمعک ضدآب را می پوشاند.


در هر حال تعاریف مختلفی از سمعک ضد آب مطرح است ، اما سمعک ضد آب واقعی سمعکی است که آب توانایی آسیب زدن به آن را نداشته باشد این سمعک ها در محیط مرطوب و نم دار و یا در باران خراب نمی شوند ، البته سمعک های مقاوم به آب هم وجود دارند اما سمعک های ضد آب حتی اگر با درب باتری باز هم در آب بیافتند خراب نمی شوند.

در همه سایزها و مدل ها این سمعک ضد آب وجود دارد. انواع سمعک نامرئی و سمعک دیجیتال و سمعک هوشمند و سمعک وایرلس می توانند سمعک ضد آب هم باشند. در واقع این ضد آب بودن سمعک از پوشش بسیار نازک نانو که مانع تاثیر آب بر قطعات سمعک می شود به دست می آید و این باعث عمر طولانی قطعات سمعک و درنتیجه خرابی بسیار کم سمعک و ماندگاری کیفیت بالا به دلیل حفظ قطعات اوریجینال و بورد (چیپ کامپیوتری) سمعک می شود. بنابراین با تهیه سمعک ضد آب شما می توانید هم نگرانی از خرابی سمعک در محیط های مرطوب و شرجی و یا خیس شدن سمعک به هر دلیلی را از خود دور کنید بلکه با خاطری آسوده از خرابی سمعک در دوره های کوتاه مدت و یا پایین آمدن کیفیت سمعک بعد از پایان دوره گارانتی سمعک از آن استفاده کنید. ب

برندهایی که این توانایی را دارند برند سمعک بلتون و ریساند هستند. در برند های دیگر مانند سمعک فوناک سمعک مقاوم به آب وجود دارد و البته سمعک زیمنس (سیگنیادارای یک رده پشت گوشی است که کاملا در مقابل ورود آب مقاوم شده است. این سمعک این امکان را به کاربرش می دهد تا حتی در آب هم شنا کند. اما به محض ورود آب به دلیل بی دقتی کاربر سمعک ، سمعک آسیب می بیند. البته این مورد تضمین مقاومت قطعات و عمر طولانی آنها نخواهد بود.

 

صفحه   1


سمعک ضد آب

سایز سمعک

"انتخاب سایز مناسب سمعک بسته به میزان، شکل و نوع کاهش شنوایی و شرایط هرفرد از سوی شنوایی شناس وی صورت می پذیرد" سمعک ها  در سایزهای جیبی، پشت گوشی، داخل گوشی، داخل مجرایی، نامرئی و رسیور داخل کانالی برای کاربران تجویز می گردد  ...

 

صفحه   2

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرامی شهر سمعک  حاوی مطالب آموزشی , پزشکی و روانشناسی  و پاسخگوی شما در زمینه تخصصی شنوایی و سمعک می باشد  ...  جهت مشاهده کانال روی دکمه زیر کلیک کنید ....

 

 


سمعک ضد آب

سمعک ضد آب

پوشش نانو (ضدآب) در سمعک ها ، باعث افزایش طول عمر و دوام سمعک ضدآب می گردد و مانع از این می شود که رطوبت و جرم گوش به سمعک آسیب برساند و حتی افراد می توانند در باران بدون هیچ گونه نگرانی قدم بزنند...


کانال تلگرام شهر سمعک

عضو کانال تلگرام شهر سمعک شوید و سوالهای خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید

کانال تلگرام شهر سمعک , ارائه خدمات آموزشی و مشاوره شنوایی سنجی به مراجعه کنندگان گرامی و انتخاب بهترین نوع سمعک با قیمت سمعک  ...

 

 کلید واژه

سمعک ضد آب سمعک ضدآب سمعک