::فهرست::

سمعک بلتون

با محصولات متنوع سمعکسمعک بلتون

Nature

سمعک بلتون

چهت مشاوره درباره انتخاب بهترین سمعک از طریق لینک زیر وارد کانال تلگرامی شهر سمعک شوید .

کانال تلگرامی شهر سمعک  @ShahreSamak

داستان ما از آنجایی آغاز می شود که در دهه ۳۰میلادی،  فردی به نام Sam Posen اولین سمعک را برای کمک به دوست کم شنوایش ساخت تا صدای دنیای اطراف را بهتر بشنود. مدتی بعد در سال ۱۹۴۰کمپانی بلتون به طور رسمی در آمریکا شکل گرفت. این کمپانی در سال ۱۹۴۲ ارائه ویژه به صورت خدمات نمایندگی را در ایالات مختلف آمریکا آغاز کرد و زمینه ساز تاسیس گروه Belcare درآمریکای شمالی گردید.

سال۲۰۰۰ با خریداری کمپانی بلتون توسط گروه GN ترکیبی از دو تکنولوژی برتر سمعک و خدمات، باعث رضایت هر چه بیشتر بیماران گردید تا آنجا که در سال ۲۰۱۳ در نمایشگاه جهانی EUHA در هانوفر با ارائه تکنولوژی Ear to Ear Communication توانست به عنوان برترین تکنولوژی روز سمعک در جهان خود را مطرح کند.

افتخار دیگر بلتون در سال ۲۰۱۴  نصیب این کمپانی گردید که در این سال سمعک First جایزهRed Dot را برای طراحی بی نظیرش دریافت کرد و هم اکنون بلتون با بیش از ۱۵۰۰ شعبه در آمریکا در حال خدمات رسانیست. در نهایت بلتون در سال ۲۰۱۵، هفتاد و پنجمین سال تاسیس را با معرفیLegend جشن گرفت. شنوایی سه بعدی برترین تکنولوژی حال حاضر در میان تمامی برند هاست که کاربران سمعک های بلتون از آن لذت می برند. شاید پر بیراه نباشد که بگوییم در چند سال اخیر بلتون و گروه GN پیشرو تکنولوژی در دنیای سمعک بوده اند.

از سال 1940 تا کنون بلتون بهترین کیفیت و خدمات قابل دسترسی را در اختیار مردم قرار داده است. ما این کار را با توسعه بهینه تکنولوژی های به کار گرفته شده برای رفع محدودیت برای همه افراد کم شنوا اما با توجه به نیاز های فردی هر کم شنوا انجام داده ایم.

سال گذشته بلتون هفتاد و پنجمین سالگرد کمک به کم شنوایان برای بهتر شنیدن صدای زندگی را جشن گرفت. در این سال بلتون با معرفی سمعک فوق العاده توانمند و با کیفیت بی نظیر ضمن داشتن شعار هوشمند ترین سمعک جهان جوایز متعددی را توسط پرچمدار خود به دست آورد.

جایزه Red dot Award در حوزه طراحی و زیبایی، Webby Award در حوزه علوم دیجیتال-وایرلس و اینترنت، کاندیداتوری Edison Award در زمینه ابداع و نوآوری و مهمتر از همه جایزه Stevie Award برای تکنولوژی برتر در میان محصولات جدید ارایه شده در زمینه سلامت و پزشکی به انتاخاب کاربران و مردم که در سال 2016 آنرا به دست آورد.

 


Norway

سایز سمعک

"انتخاب سایز مناسب سمعک بسته به میزان، شکل و نوع کاهش شنوایی و شرایط هرفرد از سوی شنوایی شناس وی صورت می پذیرد" سمعک ها  در سایزهای جیبی، پشت گوشی، داخل گوشی، داخل مجرایی، نامرئی و رسیور داخل کانالی برای کاربران تجویز می گردد   ...

 

صفحه   2

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرامی شهر سمعک  حاوی مطالب آموزشی , پزشکی و روانشناسی  و پاسخگوی شما در زمینه تخصصی شنوایی و سمعک می باشد  ...  جهت مشاهده کانال روی دکمه زیر کلیک کنید ....

 

 


سمعک ضد آب

پوشش نانو به کار رفته در سمعک های پیشرفته، شامل لایه پلی مری میکروسکوپی با ضخامت ۶۰-۸۰ نانومتر (یک هزارم ضخامت تار موی انسان!) است که در سمعک های ضدآب بلتون، تمام سطح بیرونی و اجزای داخلی سمعک را پوشانده است...  Tags

سمعک بلتون انواع سمعک بلتون