::فهرست::

باتری سمعک

و انواع آنباتری سمعک

باتری سمعک

باتری سمعک

سمعک ها به عنوان وسایل الکترونیکی ، عموما با استفاده از باتری های مخصوص ، کار می کنند . حتی در سمعک های قابل شارژ ارائه شده از سوی کمپانی های مختلف نیز سعی شده است تا قابلیت استفاده دوگانه از باطری های معمولی و قابل شارژ ، در سمعک های پشت گوشی و رسیور داخل مجرا ، لحاظ شود .

باتری سمعک از مهمترین قطعات مصرفی در سمعک می باشد که بر روی عملکرد سمعک ها تاثیر به سزایی دارد . باتری های سمعک در سایز استاندارد 10 ، 312 ، 1 و 675 در تمام دنیا به کاربران سمعک ،تحویل داده می شود .

اخیرا سایز باتری 5 نیز برای کاربرد در برخی سمعک ها ، معرفی شده است .

باتری های سمعک با رنگ های استاندارد زرد(10) ، قهوه ای(312) ، آبی(675) و نارنجی(13) بذای سایز های مختلف سمعک ، در اختیار کاربران قرار می گیرد .

باتری سایز 10 ، عموما در سمعک های داخل گوشی ظریف یا برخی نمونه های سمعک رسیور داخل مجرا مورد استفاده است و طول عمری بین 3 تا 7 روز بسته به میزان استفاده از سمعک ، تکنولوژی های فعال در سمعک ، طول عمر سمعک و ... دارد .

میزان طول عمر در باتری های 312 تا حداکثر 10 روز و در باتری های 13 و 675 به ترتیب تا حدود 15 و 20 روز می باشد . که باتری 675 با رنگ آبی ، عموما در سمعک های سوپر پاور پشت گوشی برای کم شنوایی های عمیق ، کاربرد دارد .

در هنگام تهیه باتری باید به برند و شرکت سازنده باتری ، سایز باتری و تاریخ مصرف باتری توجه کرد .


انواع باتری سمعک

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

هوش مصنوعی اصطلاحی در دنیای ارتباطات و علوم رایانه ای است که به دنیای مهندسی پزشکی وتجهیزات پزشکی-توانبخشی نیز راه پیدا کرده است.

اگرچه معنای سمعک هوشمند با تعریف آکادمیک هوش مصنوعی تفاوت های بسیاری دارد. سمعک های به اصطلاح هوشمند به رده ای از سمعک های دیجیتال اطلاق می گردد که مدارهای پردازشی ویژه ای داشته و عموما قابلیت  شناسایی سیگنال گفتاری از سایر اصوات زمینه ای و به اصطلاح نویز را  براساس ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد سیگنال گفتاری دارا باشند. ..

صفحه   2

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرامی شهر سمعک  حاوی مطالب آموزشی , پزشکی و روانشناسی  و پاسخگوی شما در زمینه تخصصی شنوایی و سمعک می باشد  ...  جهت مشاهده کانال روی دکمه زیر کلیک کنید ....

 

 


تاثیر میوه و سبزیجات بر شنوایی

تاثیر میوه و سبزیجات بر سلامت شنوایی و گوش

بحث بر روی تاثیر نوع تغذیه بر شنوایی زیاد است. استفاده از آنتی اکسیدان ها و به ويژه فولیک اسید که در اسفناج،لوبیا،كلم بروکلی،تخم مرغ،جگر و گردو موجود است،می تواند ریسک وقوع کم شنوایی را تا حدی کاهش دهد. ...


کانال تلگرام شهر سمعک

عضو کانال تلگرام شهر سمعک شوید و سوالهای خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید

کانال تلگرام شهر سمعک , ارائه خدمات آموزشی و مشاوره شنوایی سنجی به مراجعه کنندگان گرامی و انتخاب بهترین نوع سمعک با قیمت سمعک  ...

 

 کلید واژه

باتری سمعک انواع باتری سمعک تعویض باتری سمعک